| AnDrA3011 a întrebat:

Care sunt filmele voastre favorite?
Fundita cel mai tare film.

Răspuns Câştigător
| Blagandrey a răspuns:

Salut eu prefer in principal filmele gen comedie. Dar vaforitul meu este o comedie de succes "Yes Man" http://www.youtube.com/watch?v=uRv4CoXQoAQ cu actorul Jim Carrey. Sper sa iti placa merita vazut.

11 răspunsuri:
| Oanny a răspuns:

Deci:
-Eight below(pentru totdeauna preferatul meu:X)
-Silent hill
-Insidious(are o tema super)
-Si filmele cu Jim Carrey, actorul meu pref:X

| mihaelaalol a răspuns:

,,o noapte de groaza,, este favoritul meu!
este cu vampiri!

| LetyPayne a răspuns:

The Twilight Saga.the mask.burlesque.si nu mai stiu.am vazut atat de multe.dar cel mai mult mi.au placut cele scrise.

| Candace a răspuns:

Beastly...il recomand oricui

| AnDrA3011 explică:

Si filmului tau hiphopgirl i-as fi dat fundita pentru ca este un film bun

| Pirkko a răspuns:

Degeaba ti-l spun, ca nu-l cunosti... Dar sunt curios... ce criteriu o fi asta "cel mai tare"? Cel mai tare la spart lemne?

| b342 a răspuns:

Buna!
Ale mele sunt The Exorcist, The Terminator, Jennifer's body, Silent Hill. Imi plac filmele horror foarte mult. Si cele de actiune.
Pa, pa.

| ஐŞtíũíŧōäŗєääAЙDŞtíuíŧoarєaღ a răspuns:

Twlight, Pirati din Caraibe 4, Hakito

| hiphopgirl a răspuns:

Minus 25 de grade este bazat pe intamplare reala.Cu haski

| SweetyDulce a răspuns:

Final destination (1, 2,3, 4),Resident evil(1, 2,3, 4).sper sa iti placa...

| Teobtw a răspuns:

"Keith "este filmul meu preferat cu Jessie McCarthy, este bun si "Something Borrowed" sau " The Hot Chick".