| andreieftenie42 a întrebat:

Care sunt filmele voastre preferate? mie imi plac horror, thrilere psihologice, mister.

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Tie-ti plac taman filmele care nu ai voie sa le vezi, cand ai probleme psihice!
Psihologul recomanda numai filme calme, placute, cu happy ending cand ai depresie sau alte boli mentale, fiindca triller-ele, misterele si horror-ul sunt cele mai periculoase, ca-ti irita sistemul nervos si iti creaza asa o stare de stres si nervi, ca-ti induce stari de panica, angoasa, iritare.

6 răspunsuri:
| ReddY25 a răspuns:

Actiune,SF,biografice,unele de groaza, comedie etc

| aditimus a răspuns:

Top 3 Pianistul, Lista lui Schindler, 12 angry men

| blackann a răspuns:

Dar de unde stii tu, Violetta ca are probleme psihice? Mafalda TPU-ului care esti...

Eu iti recomand:
Archive 81 - serial
You don't know Jack - film
Get out - film
Manifest - serial
Dead to me - serial
Stranger things - serial

| OmBanal33 a răspuns:

Genuri de toate
Cateva filme:
Seria saw
The platform
Human centipede 1 si 2
Black sea
Filmele horror pe care le stie toata lumea:
Annabelle
Exorcist
Etc

| Tatiana2af a răspuns:

Nu știu daca si tie ți-ar plăcea dar mie imi place count down

| Creata1 a răspuns:

Psihologic : A noua poarta
Horror: Exorcizarea lui Hannah Grace, sunt filmele mele preferate?