| Daria a întrebat:

Care sunt serialele voastre preferate? Eu ma uit la Pretty little liars, The vampire diaries si Gossip Girl si imi plac mult >8-

Răspuns Câştigător
| bea_6905 a răspuns:

The Vampire Diaries, One Tree Hill, Pretty Little Liars, Gossip Girl, Hellcats, 10 things I hate about you, Sex and the city

9 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

The Vampire Diaries love struck love struck love struck
il adooor!
m-am uitat inainte la Chuck!

si la tv ma mai uitam din candin cand la CSI si Spitalul de urgenta

bye-bye

| birdie14 a răspuns:

Dead like me, Dragoste si Pedeapsa, Joan din Arcadia, Fenomene stranii, Anne de la Green Gables...

| Artemisia a răspuns:

Vampire Diaries

Death Note

Ask ve Ceza

Next Top Model

Ten Year Younger

How to look good naked

Shoppingul pasiunea mea

What's with Andy?

X men:Evolution

Cam atatea, sunt destule.

| Mao a răspuns:

The vampire diaries, One tree hill, Gossip Girl, Robin Hood, Merlin, LOST, Naruto, Legend of the Seeker, Hellcats.

| paty00 a răspuns:

GossipGirl Charmed \ Happy tree friends\ CSI\ Buffy the vampire slayer\ Ghost Whisperer\ H2O:just add water si cred ca mai sunt si altele dar nu mi le amintesc chiar acum

| Sallatiny a răspuns:

Iubire si onoare, Mostenireabig grin

| Noname_4934 a răspuns:

90210:X

| Șâret a răspuns:

24 (il iubesc), 10 things i hate about you.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Top gear.in puii mei, tehnici de supravetuire, mega constructii, big biger bigest si multe altele.