| r0oCsU a întrebat:

Care urmareste filmul aurora?:X il ador:X doar ca nu am vazut primele episoade care poate sa-mi povesteasca cum vine cu aurora si aurorita sau nu stiu exact... dau funda :X va roooog

Răspuns Câştigător
| zdrangoi a răspuns:

Aici gasesti toate episoadele (promul site), asa ca le poti vedea pe cele pe care le-ai pierdut :
Http://www.telenoveleonline.com/2011/06/aurora-telenovela-online-toate.html
fundita!

2 răspunsuri:
| newperson4him a răspuns:

Este telenovele nu film, nu il urmaresc pentru ca nu-mi plac telenovelele dar cu siguranta epidoadele sunt puse pe net, cauta-le pe care le-ai pierdut.

| WaZZuPP a răspuns:

A existat doar o singura Aurora si aceea este mama Blancai singura fiica a ei Aurorita nu exista fiindca ea era bolnava din cate am inteles si a vea dubla personalitate Lorenzo s-a indragostit de Aurora si Martin de Aurorita care nu exista de aici cred ca ai vazut si tuwinking