| mihaela009 a întrebat:

Care urmareste Gossip Girl, poate sa ma lamureasca si pe mine cineva :ce s a intamplat in ultimul episod ca nu prea am inteles nimic? Blair a ramas insarcinata cu Chuck? Plsss dau funda :d

Răspuns Câştigător
| LauraMB a răspuns:

Off cred ca e al lui blair testul si nu cred ca poate fi al altcuiva decat al lui chuck...dar nu stiu ce are ea acum de gand sa faca doar nu o sa-i ascunda astawaiting

3 răspunsuri:
| g3orgianna21 a răspuns:

NUUUUU :O Printul s-a suparat pe ea ca s-a dus la Chuck si a pus-o sa aleaga ori el ori Chuck... la ep 21 zici? no?

| Bubble a răspuns:

Azi apare un nou epsiod.
cUM ADICA SA ramana blair insarcinata cu chuck?! nu s-a intamplat asa ceva.Filmul s-a terminat cu blair pe acoperis fiind chemata de tatal rainei de fapt.
In episodul trecut s-a aflat ca nu tatal lu chuck a omorat-o pe mama tipei negre(raina parca)
Si Blair inca nu stie sigur daca sa ramana cu ducele sau nu.
Cam asta

| mihaela009 explică:

Pai eu vb de episodul 22 care a aparut astazi