| CriStiNa22_8262 a întrebat:

Care urmareste serialul "Narcisa Salbatica" si cum vi se pare?happy

4 răspunsuri:
| ViseColorate_6532 a răspuns:

Eu urmaresc de la inceputlove struck. Ador serialul love struck, o ador pe Narcisa love struck, Ileana si Stefan sunt niste scuuumpilove struck. Imi pare rau ca a murit Anastasia si nu si-a recuperat copilulsad. Eliza e o scorpie daca a putu face asa ceva doar pentru a fi impreuna cu Tudor:-

| albastrualb77 a răspuns:

Mie imi place fff mult de-abia astept sa dispara Eliza din peisaj laughing

| Bianca_5451 a răspuns:

In primele episoade era ok, dar acum parca e prea exagerat, cu Emanuela (sotul ei e tatal lui Emil) Cristian, Eliza...si acum chiar daca vreau, nu pot sa nu-l mai urmaresc.

| Fresas a răspuns:

Mie imi place mult Narcisa Salbatica. Eliza e o vrajitoare mincinoasa.