| CookieMonsterRawr a întrebat:

Care v-a placut mai mult? the ring sau the grudge >:. Vreau pareri :X

Răspuns Câştigător
| LifeFail a răspuns:

Amândouă sunt foarte bune,pline de mister, care te ţin în suspans, care îţi lasă urme adânci în minte. Aş fi tentată să aleg The Grudge.Totuşi,să vezi unul din filmele astea de unul singur, la o oră târzie, e sinucidere curată.
Baftă şi numai bine!

4 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Bună,
The Ring "mi-a plăcut" mai mult. Şi pun asta în ghilimele, întrucât nu pot spune că mi-a făcut plăcere să mă uit la el. În fapt, "The Ring" e filmul care m-a băgat în sperieţi ani de-a rândul.

| KaterinaPetrova a răspuns:

The ring.:d amandoua sunt interesante insa nu stiu.nu m-a innebunit niciunu sa ma sperie sau altceva.insa imi place si the grudge lady in whitebig grin

| ReiVaN a răspuns:

Eu le-am vazut pe amandoua, grudge e oidee mai bun dar nu sunt exraordinare.

| EmotionalKoma a răspuns:

Nu pot sa aleg dintre astia douahee hee
Sunt prea tari :X:X