| costin_8115 a întrebat:

Care vi s-a parut cel mai bun film din 2011 din cele aparute pana acum? vreau sa vad un film din 2011 si nu pot sa ma decid big grin

funda!

Răspuns Câştigător
| the1answer a răspuns:

X men :first class
Super 8
Piratii din Caraibe 4

7 răspunsuri:
| LifeFail a răspuns:

Black Swan.

| 54ndy a răspuns:

X-men first class şi fast five.

| tHeAnGeLoFwOrLd a răspuns:

Cum sa furi un million?(How to steal a million) e din 1966 dau de atunci si pana in 2011 e cel mai bun film de actiune.Vi-l recomand!

| zdrux a răspuns:

Fast Five!

| GOODLUCK a răspuns:

Bad Teacher(Profa rea...dar buuna laughing) L-am vazut la cinema cand a aparut.Un film super cu actorii mei preferati, Cameron Diaz si Justin Timberlake :X Merita vazut! Sau daca iti plac cele de actiune Transformersbig grinark of the Moon. Funda? Bye

| Fussion a răspuns:

You got served Beat the world, the mechanics, fast five sunt din 2011 si le recomand cu incredere! Merita vazute.

| drosophila a răspuns:

Black Swan si The Rite