| VladRonaldo7 a întrebat:

Care vi se pare cel mai tare desen animat di toate timpurile?

22 răspunsuri:
| Chris a răspuns:

Copiii de la 402!

| winchesters a răspuns:

Viata cu Louie.

| mgtow a răspuns:

Tom & Jerry.

| LenaleMinato a răspuns:

Naruto

| KiryuZero a răspuns:

Naruto/naruto shippuden

| ghfgjgjkgj a răspuns:

Pokemon

| Deea a răspuns:

Phineas si Ferb

| Alyra a răspuns:

Bună Vlad! Vorbind strict de desene pentru copii,părerea mea e că cel mai bun desen animat din toate timpurile este Tom şi Jerry. Da, e cam vechi, însă nu se va demoda niciodată. E cel mai tare! love struck

| PatryRox a răspuns:

Narutooo! si Naruto Shippuuden big grin sunt cele mai taaarii love struck

| SergiuM a răspuns:

Tom si gerry

| raluca0306 a răspuns:

Sharon spitz si scooby doohappy

| Marcela a răspuns:

Tom si jerry love struck

| deiutaza45 a răspuns:

Buna mie mi-au placut foarte mult viata cu louie si copii de la 402 si tom and jerry pacat ca acum nu se mai difuzeaza

| ŦєтiţaŦăяăNuмє a răspuns:

Scooobyyyy Dooooooo love strucklove strucklove strucklove strucklove struck

| Andreea_5571 a răspuns:

Cel mai frumos desen animat din toate timpurile consider ca este Tom si Jerry sau Pantera Roz.

| Darky51 a răspuns:

Viata cu Louie, Jack piratul cel teribil, Johnny Bravo, Copii de la 402, Ed Edd si Eddy, Cei cu Andy, sunt multe, cred ca o sa aleg Viata cu Louie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Open Season 1, 2, 3

| PeStraziGoale a răspuns:

Buna.
tom si jerry;-)

| CodrutM a răspuns:

Viata cu Louie, Jack Piratul cel Teribil, Copiii de la 402, Ferma monstrilor, Pensilvenia (sau cam asa ceva), Pokemon, era si un desen cu Jackie Chan.
Nu am un preferat, imi plac multe.

| octavian1992 a răspuns:

Tom si Jerry cele mai frumoase

| Alexutzuxx a răspuns:

Tom si jery. funda?

| goffyx a răspuns:

Viata cu Louie