| DaciaRomania a întrebat:

Care ziceți voi că este în prezent cea mai talentată actriță în România?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Maia Morgenstern

6 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Nici una, nici cea care joaca prin Hollywood. Putini sunt actori buni, asta e valabil oriunde.Ro nu are nici un actor talentat la ora asta.

| DaciaRomania explică (pentru relian):

Serios?

| relian a răspuns (pentru DaciaRomania):

Serios. Tu ai idee cate cadre se trag pentru sa iasa ceva bun? Ai vazut fime foarte bune unde actorii joaca super bine? Ai vazut si filme in care aceiasi actori joaca de zici cas altcineva?
De ce este asa, ce face diferenta intre cele doua filme?
Regizorul si citi bani au. In filmele care costa milioane, de ce crezi costa asa mult? Printre ele e si chestia asta,regizorul pune actorii de N ori sa faca aceiasi faza pana iese cum vrea regizorul, sa iasa cum vedem noi.
Acelasi actor e prapastie daca trage doar un cadru sau putine. De ce? ca nu-s buni, nu le iese, nu-s buni.

Sint si actori buni care joaca la fel indif cate cadre trag, citi bani se folosesc, dar f putini, restul prapastie?

| Furnicuta000 a răspuns:

Un actor talentat e un actor ca stie sa joace orice, chiar orice. La actrite nu stiu ca nu prea le-am studiat pe toate dar un exemplu de actor care stie sa joace orice e Mihai Bendeac. Lasati la o parte controversele din jurul lui sau ce parodii a facut, dar ca actor e de nota 10