| cristorindo a întrebat:

Cat de mult va placut voua nini?

Răspuns Câştigător
| tladybeauty a răspuns:

Mie mi-a placut enorm poate o sa ma crezi nebuna dar am inceput sa plang cand s-a terminat nini pentru mine nini a fost lumea mea mica o lume de vis si va fi pentru totdeauna a fost un serial foarte emotionant, incent si amuznt sincer putine telenovele din ziua de astazi mai sunt ca nini majoriatatea sunt cu injuraturi batai inselaturi si asa mai departe dar nini a fost ceva special

13 răspunsuri:
| ninita a răspuns:

La nebunie...il revad in spaniola de fiecare data cand imi e dor sau nu am ce face

| Diiiia a răspuns:

Foarte mult imi pare rau ca s-a terminat crying(

| Sheili a răspuns:

Foarte mult si nu am vazut 3 episoade de la sfirsit si mie ciuda rauu de tot e super fain serialul besQ

| Lori34 a răspuns:

Ieri seara cand s-a terminat m-am pus pe plans ca ma indreagostisem de tenenovela aia bina ca pot sa vad toate episioadele din seria a doua pe http://www.google.ro/......http?/url

| cristorindo explică:

Din potriva si eu am plans

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mi-a placut deloc! Ce bine ca sa terminaT!

| Dyana_3851 a răspuns:

Foarte mult! a fost super fain serialul.ce pacat ca s-a gatat

| mayXangel a răspuns:

Eu am iubit nini si iubesc nini in continuare! mi-a placut ff mult! din prima clipa de cand am vazut-o pe florencia bertotti(nini)am stiu ca ea va fi idolul meu si asa si a fost si asa si va fi forever!:*

| katty_3242 a răspuns:

Maixmmm :X ee superr frumos :X

| OFataDulcica a răspuns:

F muultt! ce rau imi pare ca s-a terminat

| RaduSmecheru10 a răspuns:

Deloc.

| mekappa25 a răspuns:

Sa terminat?

| imsoc a răspuns:

Extrem de mult foarte fromoasa telenovela