| anonim_4396 a întrebat:

Cât timp va lua Gianina din Las Fierbinți pauză de la filmări? Trebuie să nască în curând. Va renunța la rol. Cine știe să îmi zică pe cât timp va lua pauză de la filmări?

Răspuns Câştigător
| gabicoo a răspuns:

E un personaj cheie al serialului. Va lipsi o perioadă.

De unde știi că urmează să nască? Un link?

| Loifvjo a răspuns (pentru gabicoo):

Pleacă Geanina din Las Fierbinți?! Serialul TV s-ar putea schimba în scurt timp, după ce îndrăgita actriță va deveni mamă pentru prima dată. Momentan, nu știe cât de mult va sta departe de platourile de filmare.
capital.ro/pleaca-geanina-din-las-fierbinti-anca-dumitra-a-dezvaluit-ce-planuri-are.html

3 răspunsuri:
| Furnicuta000 a răspuns:

Cred ca 1 an. Ea are dreptul la 2 ani dar nu cred ca o sa stea atat pentru ca isi permite bona si nu poate sa stea departe de filmari. Si face asta cu pasiune, am vazut-o in realitate pe platouri adica cand era la casa Aspirinei, avea un zambet mare pe fata permanent, se vede ca ii place job ul asta, e la fel de frumoasa si in realitate