| DaNuTzZzAa a întrebat:

Cate episoade are filmul Forta Destinului si Inima Nu Respecta Reguli?

Răspuns Câştigător
| Sarah15is a răspuns:

Forta destinului 101 de episoade. Inima nu respecta reguli are 90 de episoade.IN INIMA NU RESPECTA REGULI eda si harun se casatoresc( intr-un sfarsit )in episodul 90, in alt episod ece ii pune lui batu somnifere in limanada si se duce la marginea unei ape si se sinucide dar batu scapa, in alt episod moare tatal edei, tot in episodul 90 moare si batu iar tatal lui sinem moare si el tot in episodul 90( il omoara aras intr-un fel, aras ii da o bataie si el avand cancer moare. Sper ca ti-am fost de folos.happy

1 răspuns: