| JuanPabloUrrego86 a întrebat:

Cate episoade are telenovela nini, pentru ca eu stiam ca are 127 dar la tv a dat episodul 127 si nu e ultimul

4 răspunsuri:
| NicKy4ev3r a răspuns:

Serialul are 128 de ep dar la noi le-a cam incurcat astia de la disney ep de maine e 124 mai sunt 4 pana la final :d

| dragutzyka29 a răspuns:

Pai in mod normal are 128 dar pentru ca de la episodul 123, timpul e dublu fata de cel normal le-a despartit in 2 si o sa fie 136 sau 137(depinde de ultimul episod care s-ar putea sa fie intreg)
sper ca te-am ajutat

| Katakimiku a răspuns:

O gramada! funda?

| Francii a răspuns:

Eu stiam ca are 128 asa scrie pe net :d