| emidin20 a întrebat:

Cate episoade mai sunt din naruto shippude? Am auzit miii de intrebari si miiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii de raspunsuri. Vreau un raspuns concret!

Răspuns Câştigător
| Иαяʋтσ a răspuns:

Nu se stie.Manga-ul nu s-a terminat.Stiu doar in 2014 apare naruto akippuden(asa se spune).

4 răspunsuri:
| Lynna a răspuns:

Nu se stie sigur. Oricum mai putin de 100. Probabil vreo 60-70. Doar Kishimoto stie.

| TheDifference a răspuns:

Uite aici, selectezi sezonul si vezi cate episoade sunt.

http://www.imdb.com/title/tt0988824/episodes?ref_=tt_eps_sn_sm

| emidin20 explică (pentru TheDifference):

Hm stiu cate episoade sunt in prezent, dar chestia e ca nu stiu cate episoade o sa mai apara.Hm... o sa astept si gatabig grin!

| TheDifference a răspuns (pentru emidin20):

Nu se stie pentru ca asa cum se vede in link-ul pe care ti l-am dat nu apare sa fie un sezon sau un an final, deci o sa scoata episoade in continuare.