| yzzy a întrebat:

Cate episoade sunt la serialul "el mundo de nini" si cand se dau reluare ziua?

13 răspunsuri:
| PinkyFlor a răspuns:

Sunt 128 de episoade. Nu se dau in reluare ziua. Sunt seara:
Luni-Vineri: de la ora 22. 00 pana la 23. 00
Sambata-Duminica: de la 21. 00 pana la 22. 00.

Sper ca ti-am fost de folos!

| ema1ih a răspuns:

Sunt 128 de episoade si nu da reluare ziua da doar seara sambat si duminica dar nu da la toate episoadele reluare doar la cel de marti si joi. Daca vrei sa vezi episoadele le gasesti pe http://www.desene-animate-online.net/......rtist.html sau pe http://www.peteava.ro/cauta/video/Nini.

| BetaAlfaGamaDelta a răspuns:

Sunt 128 de ep si s dau in reluare sambata seara dar cele de marti si joi. funda? a si intra pe www.port.ro daca vrei si uita-te sa vezi la ce ora se difuzeaza

| ChishyyAlle a răspuns:

2 episoade si nu se dau in reluare ziua

| DiaSeGândeşteLaLamăAnimalCândÎşiVedeNickul a răspuns:

Are 128 de episoade dar sunt mai multe parti din serial.
uneori mai da seara' in reluare :/.
sper ca te'am ajutat big grin fundita?

| LetyArob a răspuns:

Are 128 de episoade...si da sambata si duminica la ora 9:00 sau 8:00 in reluarelove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are 128 in sezonul 1 si in sezonul 2 nu stiu sigur

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt in jur de 70 dar nu sunt in reluare ci in fiecare seara la 21 sau 22

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

128 ep der acum nu mai difuzeaza nini si sunt suparata ce sa fac

| LiberTPU a răspuns:

Are 137 de episoade! Daca nu ma crezi uita-te la episodul 137, daca iti da 138, 139, 140...sau altele sunt minciuni ( nu ti le arata ) = 00
Mie nu-mi trebuie neaparat fundita numai daca vrei sa-mi dai!

| Clau20Clau a răspuns:

Sunt 137 si nu e reluare ziua...

| gyz a răspuns:

Nu se dau reluari ziua

| gyz a răspuns:

Nu se dau reluari ziua