| oana2002 a întrebat:

Cate ore dureaza ultimul episod din nini sau pana la ce ora tine? acum incepe de la ora 21:25. va rog frumos spuneti-mi rapid plzzzzzzz. fundddddyyyttttttaaaa

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toate episoadele din nini inclusiv ultimul episod dureaza 42 de minute dar se adauga o pauza de 5 minute si tine pana la 22:25 dar daca vrei sa vezi toate episoadele din nini in romana fara pauze uite aici http://www.desene-animate-online.net/......-date.html eu aici ma uit dar episoadele noi apar cu 4 ore dupa ce apar la televizor ok funda?

3 răspunsuri:
| angel74dm a răspuns:

Până la 22:15, când începe Phineas si Ferb...winking

| Traianosik a răspuns:

Ultimul episod dureaza aproximativ 2 ore pentru ca este ultimul. Funda pls ca am nevoie?

| MailoMailoo a răspuns:

Cel mult 1 ora dar sunt 2 episoade la ultimul casa nu ramanem in suspans, dar acum dureaza 45min un episod. Funda?