| listarlove a întrebat:

Cate parti are ultimul episod din Nini?
spuneti-mi pls!

Răspuns Câştigător
| Deyutzica a răspuns:

Stai ca iti explic eu totul.Nini are 128 de episoade. Ultimul episod este impartit in 11 parti fiind prea lung. Daca va uitati pe http://www.youtube.com ve`ti vedea ca are 11 parti.

Daca vreti sa vedeti partea 11 din episodul 128 din NiNi scrieti:"capitulo 128 parte 11 NiNi".

Sper ca te-am ajutat.Sunt extrem de sigura ca ultimul episod are 11 parti pentru ca sunt cel mai mare fan Nini.

fundita?

3 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

2 sau 3 cred...

| هوراس a răspuns:

Habar nu am dar in total sunt 130 de episoade ( ultimul episod are 2 parti)

| Bulss a răspuns:

2 sau 3