| anonim_4396 a întrebat:

Cate parti si cate episoade are fiecare in telenovela Nini?

Răspuns Câştigător
| ShaRk_7788 a răspuns:

Are 2 parti.Pana acum doar prima parte s`a filmat. A doua parte inca nici nu a inceput filmarile.Prima parte are 128 de episoade.Shi eu vizionez Nini si este foarte interesant. Imi dai fundita? happy

10 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

E interesanta telenovela, nu? habar nu am, din pacate.cand aflu iti zicwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Personaje nini

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cati ani are miley?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daua parti si un episod na!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si mie imi place, dar nu pot mereu sa ma uit...Nu stiti vreaun site unde da cateva episoade in romana?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ba pai da nuici eu nu stiu cate ep are da imi place mult nini

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Uite stiu ca are 2 parti si 2 episoade... asa ii corect. imi pare bine. ma cheama ana pa

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ioana Butan 9ani; Doar o parte a aratat, cred ca 2.