| SmileFreedom a întrebat:

Cate sezoane va avea The Vampire Diaries? Ce v-a enervat la acest serial si ce v-a placut(personaje, actiuni, etc.)? Funda celui care raspunde la cele doua intrebari.

Răspuns Câştigător
| Babii a răspuns:

Tvd va aveam cam 5 sau 6 sezoane. cel mai rau ma enervat la acest serial katherine. cel mai mult mi-a placut faza cand damon si elena sau sarutatlove struck

6 răspunsuri:
| Black_Cherry a răspuns:

Nu se stie cate va avea. In septembrie incepe al 3 lea sezon. Nu m-a enervat nimic in afara de faptul ca serialul e foarte diferit de carti. In rest...imi place tot.

| costyn162 a răspuns:

Sezoane nu se stie cate va avea avea sigur insa daca e sa imi exprim parerea cred ca destul de multe avand in vedere succesul serialului. Este unul din serialele mele preferate si nu din cauza acestui fenomen cu vampirii ci pur si simplu pentru ca exista conflict, suspans, actorii bine alesi, etc. Ce ma enerveaza este infinita contradictie in randul fanilor (fanelor) despre Stefan si Damon.

| Carlene a răspuns:

Cel mai mult imi place Damonhee hee ce ma enerveaza? Poi ma enerveaza faptul ca Elena il prefera pe Stefan laughing

| AnnaMariaaa a răspuns:

Nu se stie cate, abia s-a aprobat pentru sezonul 3.nu m-a anervat nimci, iubesc acest seriallove struck

| Rebbbeca a răspuns:

Se poate sa aiba peste 5 nu se stie...nimeni nu stie.M-a enervat Damon in primele episoade.Mie imi place cel mai mult de Stefan si Elena, dar si de Caroline si Tyler.Actiunea favorita e cand au inchis-o pe Katherine :X

| katrina21darrell a răspuns:

Sezoane.Eu cred ca 4-5.Nu se stie.De enervat nu ma enerveaza nimic asa e searialul isi joaca excelent rolurile toti.Cel mai mult imi plac personajele:Elena(Nina),Damon(Ian), Stefan(Paul), Bonnie(Katerina)