| Simpluuu a întrebat:

Cate zile va mai fi nini ca ultimul episod are 11 parti? *** funda!

5 răspunsuri:
| ÐaÍÍÍa a răspuns:

Pai se termina pe luni (11 iulie) nu conteaza ca are 11 partiwinking e tot un episod intregwinking
Deci mai sunt...4 episoade cu cel de aziwinking
Daca il va da si pe cel de azi vor mai fi doar 3winking
Sper ca te-am ajutatwinking
funda?

| ÐaÍÍÍa a răspuns:

Pai se termina pe luni (11 iulie) nu conteaza ca are 11 partiwinking e tot un episod intregwinking
Deci mai sunt...4 episoade cu cel de aziwinking
Daca il va da si pe cel de azi vor mai fi doar 3winking
Sper ca te-am ajutatwinking
funda?
:X

| ÐaÍÍÍa a răspuns:

E un episod mai lung deoarece are 11 partibig grin
Doar atathappy
Tu ai crezut ca va da fiecare parte intr-o zi?
Nu e asa... va da ultimul episod cel cu 11 parti pe luni e doar un episod, doar ca dureaza mai mult fata de celelaltewinking
funda?
scuze ca ti-am mai scris de mai multe ori raspunsulbig grin

| Simpluuu explică:

Eu zic ca episodul 128 va fi 2 zile ca sa ne tina in suspans dar in fine