| AdelaAdela14 a întrebat:

Catre cei care se uita la Dill mill gayye ( Intalnirea inimilor). Cu cine credeti ca se potriveste Ridhima? Cu Sid sau cu Armaan? Funda pentru cel mai rapid raspuns MOTIVAT.

Răspuns Câştigător
| Ryuuzuka a răspuns:

Eu urmaresc filmul si sunt fan; x; x. As crede ca mai bine s-ar potrivi Ridhima cu Sid pentru ca ii ador pe Armaan si Shilpa.Le-ar sta asa de bine impreuna si cred ca vor fi happy. Au multe lucruri in comun. Cred ca Shilpa este sora vitrega a Ridhimei; x.