| Antonio9166 a întrebat:

Caut si eu un film bun de seara dar vreau sa fie un film cu tineri gen american pai sau Infinite Playlist. astept filmele cine are cele mai bune recomandari primeste funa

6 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Easy a, project x

| faramatania a răspuns:

21 & Over
The Hangover Part.III
Project X
The First Time

| Andeuta a răspuns:

Peach perfect
Not another teenager movie
Easy A
In sexcursie
Never Been Kissed
The Hangover (toate partile )
Buna, ce faci?-film romanesc
21&over

| veveritacafenie a răspuns:

Uite cateva filme sper sa iti fie de folos;) http://www.filmoteca.ro/filme/gen-adolescenti---din-sua
funda? :D

| clauditzu a răspuns:

Vrei un film la care sa razi cu lacrimi, crede`ma frate, uita`te la "Sexdrive" rolling on the floor)) e ffffffff bun love struck rolling on the floor

| ThePhenomenon a răspuns:

100 Girls sau Project X