| anonim_4396 a întrebat:

Caut si eu un film. dar nu mai tin minte numele pentru ca l-am vazut prin vara lui 2010.
Stiu ca era vorba despre un tip care se muta cu iubita lui pe o insula dar dupa ceva timp apar niste certuri si la un momentdat o leaga pe iubita lui cu un lant de un stalp, iar apoi pleaca cu barca spre padurea unde il ingropase pe tatal sau si ii sapa si ei o groapa sau ceva de genul. cam atat imi aduc aminte.
Daca stie cineva, astept un raspuns, dau si funda! Merci.

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu l.am văzut acum fro 2 ani, dar nici eu nu.i mai stiu numele, nu.cumva erau mai multe cupluri, si au fost ucise pe rând de un om x sau cv de genu'?

| Dreamer10 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu imi aduc aminte exact.dar nu cred ca erau mai multe cupluri

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

A fost la TV?

| Dreamer10 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da a fost la TV, pe PRO TV parca.

| anonim_4396 explică (pentru Dreamer10):

Ar putea fi: Head Above Water (1996) în 6 iunie 2010, Pro Tv
http://www.cinemagia.ro/filme/head-above-water-ghinionista-4891/

| Dreamer10 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu e asta, nu era chiar asa de vechi gen 1996, dar mersi oricum de raspuns. inca il mai caut