| Sheridanx a întrebat:

Caut un film ceva mai vechi. Cred ca era cu Mel Gibson, dar nu stiu sigur. Este despre un politist care este inghetat, impreuna cu un infractor, si este trezit dupa mult timp, in viitor, cand infractorul evadeaza. Ceva de genu`. Si cand se trezeste, totul este diferit. Daca injuri primesti amenzi, contactul sexual nu se mai face, copiii sunt conceputi in laboratoare etc. Eh.si politistul trebuie sa il opreasca pe infractor, care cred ca avea parul rosu'laughing. Stie cineva despre ce vorbesc?big grin

Răspuns Câştigător
| quazinon a răspuns:

De fapt este de fapt cu Stallone si Snipes si se numeste Demolition Man (An 1993).

1 răspuns:
| Sheridanx explică:

Da, ai dreptate. Thx happy