| OrsolyaOrsi a întrebat:

Caut un film de ani de zile si il gasesc deloc.
In film: Un tata cu fiul se opresc la o benzinarie, cat timp stau ei in magazinul de acolo intra cateva barbati care fura banii de la casa si ilimpusca pe baiatul care a fost cu tatal lui. Din cauza durerii ca a pierdut baiatul, tatal se echipeaza si se duce sa se razbune. Le omoara pe toti din grupul lor, unu cate unu.
Ma ajuta si pe mine cineva? Ma intereseaza titlul.

1 răspuns:
| Simpatic a răspuns:

O tema comuna cu multe alte filme, seamana cu Law Abiding Citizen (2009) dar filmul cautat de tine exact nu il stiu