| Darkrosse a întrebat:

Caut un film foarte vechi l-am vazut cand eram mica pe acasa.
Este vorba despre o fetita si un baietel(sora si frate) care sunt cersetori si fratele ei se inroleaza cu cativa baieti de cartier, incepe sa fumeze, ei nu ii place si ii arunca tigarea pe jos... ea in cele din urma este luata de o femeie casatorita, blonda(irelevant dar nu se stie niciodata), in adoptie insa barbatului ei nu ii prea placea deoarece o considera cersetoare, ea facandu-i-se foame incepe si manaca din oala cu ciorba cu polonicul si el o cearta insa in cele din urma o accepta, iar undeva la sfarsitul filmului o arata pe fetita devenita deja adulta, la terminarea liceului, la premiera unde vin mama si tatal ei adoptivi insa vine si fratele ei pe care nu il mai vazuse de mult timp.
Vreau sa stiu cum se numeste e drama si educativ in acelasi timp. Fundita evident!

1 răspuns:
| xGyAx a răspuns:

Aaaaa...stiu filmul l-am vazut da nu mai stiu cum i spunebig grin scuze