| costache_7811 a întrebat:

Caut un film in care este forba de o feta care parinti ei se despart si ea ramane cu tata sir el isi reface viata dar fata nu o place pe mama ei vitrega desi se poarta frumos scu ea... iar mama ei vitrega ramane graida si fata pleaca de acasa dar pana la urama se impaca...plzzz vreau un sa stiu cum se chemacrying?

3 răspunsuri:
| uǝʞɔıp a răspuns:

War of the Worlds(stiu ca nu e ala...dar e misto)

aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Mom Dad and Her(Just Breathe)(2008)-Mama,tata şi ea http://www.cinemagia.ro/filme/mom-dad-and-her-mama-tata-si-ea-31833/

| TheCritic a răspuns:

Mom,dad and her.E super de vazut.A fost in dimineata asta pe Diva Universal.Pe fata o cheama Sydney si pe mama ei Lyn iar pe mama vitrega Emmabig grin