| Lariss a întrebat:

Caut un film in care este vorba despre un loc in care erau duse fete mici rapite din diferite tari. Acolo le invatau sa lupte, sa devina ca si o mare si cunoscuta asasina. Dupa ce le antreneaza pana la 18 ani, cei care conduceau le pune sa se lupte intre ele pana la moarte, si asa aflau care este cea mai buna dintre toate. Dar pana la urma 2 dintre ele se aliaza si se lupta cu singura supravietuitoare iar Seful lor hotaraste sa le tina pe toate 3, apoi ele devin asasine profesionale. Sper sa recunoasca cineva Filmul... a fost facut in urma cu vreo 5-6 ani?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Comando pe tocuri cui.Ii szooooper tare filmul

4 răspunsuri:
| TheLoveDoctor a răspuns:

Charlie's angels?

| AstaMicu a răspuns:

Cu chinezoiacele alea?batting eyelashes
Poi sincer chiar numai stiu cum se numeste exact, dar este foarte bun filmul!
Se indragosteste tipa de politai...etc?
Sper sa reusesti sa gasesti raspunsul!
Succes!

| Martzy007 a răspuns:

Naked Weapon [2002]

| Martzy007 a răspuns:

Naked Weapon