| Natalia_Merk_1980 a întrebat:

Caut un film si nu gasesc nu stiu cum se numeste filmul si l-am vazut cu mult timp in urma. O familie au 3 copii si parinti mor intr-un accident.Cei trei frati se despart pentru ca ajung la casa de copii si dupa un timp unul is cauta fratele si sora.Cand o gaseste pe sora sa, ea era deja casatorita si era insarcinata

2 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Era vechi? Am găsit ceva foarte asemănător pe internet, cu titlul:
A Long Way Home (1981)
Îl găsești online, fără subtitrare. Ar putea fi ceea ce cauți.
Vezi finalul, pe la min 1:25:30, reîntâlnirea fraților...

| Natalia_Merk_1980 explică:

Multumesc frumos