| Ionela_Mariana_Andries_1990 a întrebat:

Caut un serial gen the 100 sau arrow. Adica sa aiba de toate: actiune, sf, dragoste. Va rog nu-mi enumerati 100 de seriale care nu au nici o legatura cu ceea ce-mi doresc eu. Daca puteti descrie serialul ar fi genial.

7 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

The Flash, Star-Crossed, The Tomorrow People, Nowhere Boys

| Sn4k3 a răspuns:

Daredevil
The Flash are un fel de legatura cu Arrow
Iti mai recomand si Limitless. Vizionare placuta!

| fakeheart1334 a răspuns:

Deci...si eu ca si tine ma uit la foarte multe seriale gen The flash, arrow, the 100, the originals,teen wolf,game of thrones,american horror story,pretty little liars,young and hungry,how i meet your mother, the walking dead, izombie, breaking bad si multe altele(eu cand descopar un serial nu mai pot sa dorm sa mananc fara sa-l termin) in afara de the vampire diaries(e singurul la care nu ma uit), ba chiar si la seriale care au aparut in 2015 si au putine episoade:between, limitless, scream queens si pot sa spun ca niciunul nu-l intrece pe ONCE UPON A TIME. happy
Deci...nu am cuvinte ca sa descriu acest serial,daca ma apuc sa scriu nu mi se mai opreste mana laughing. Este foarte special si este vorba despre magie, dar nu magie dinaia cu vraji, carti, descantece si sunt toate povestile combinate, ele de fapt sunt prinse in lumea noastra.Serialul a fost facut ca sa redea cel mai important lucru care conteaza cu adevarat intr-un final fericit:Speranta.Pur si simplu daca te uiti la primul episod o sa vrei sa le vezi si pe celelalte.Ai noroc ca are ceva sezoane, dar eu anii trecuti trebuia sa astept o vara intrega fara sa ma uit+ca adauga un episod pe saptamana+vacantele.Doar da-i o sansa. happy
As putea scrie un roman intreg dar cred ca deja te-ai plictisit sa citesti.

MERITA VIZIONAT!

Vizioanre placuta! happy

| Ionela_Mariana_Andries_1990 explică (pentru fakeheart1334):

Ce poti sa-mi spui despre game of thrones? merita vazut?

| fakeheart1334 a răspuns (pentru Ionela_Mariana_Andries_1990):

Parerea mea :nu-mi prea place,eu m-am lasat.Dar daca esti genul de fata careia ii place serialele gen castele,lumea medievala,armuri,sabii (dar nu e vorba numai despre asta)si altele atunci merita sa te uiti.Dar serialul e ok, misto si in suspans si multi se uita la el, dar cum am zis mie nu-mi place, parerea mea, bine acum nu stiu cum o sa ti se para tie.(Dar tot nu il intrece pe once upon a time laughing )

| Ionela_Mariana_Andries_1990 explică (pentru fakeheart1334):

Sincer.......serialele la care m-am uitat eu au fost alese.au fost cateva dar bune.cel putin asa cred eu.cum ar fi TVD, the originals, arrow, the 100.am incercat sa ma uit la supernatural dar nu prea sunt fanul fantomelor, in schimb celelalte enumerate de mine au fost super.parerea mea. sper ca asta sa spuna cv despre ce gen de film caut

| Ionela_Mariana_Andries_1990 explică (pentru Ionela_Mariana_Andries_1990):

Nu sunt o fana a dramelor.de asta aleg filmele.indiferent daca e SF sau fantezie sau actiune un pic de romance nu strica.sau un happy end