| Curiosu a întrebat:

Caut un serial pe care l-am vazut acum mult timp insa nu mai stiu cum se numea si nu prea stiu multe detalii despre acesta. Tot ce imi amintesc este ca in serial este vorba de un tip care avea viziuni despre viitor. Parca avea si un animal de companie, o pisica (cine a vazut serialul stie de ce dau acest dataliu). Stie cineva?

Răspuns Câştigător
| Ionait a răspuns:

Early Edition

http://www.imdb.com/title/tt0115163/

2 răspunsuri:
| eaglewatch01 a răspuns:

Asta e.Nu mai stiu cum ii zicea in romana dar despre asta e vorba.

| Fantoma_1807 a răspuns:

Curiosule, stii daca este vorba de pisica hai ca/ti spun, se numeste viitorul incepe azi.