| Andraaaa09991 a întrebat:

Caut un serial turcesc în care un bărbat bogat se îndrăgostește de o fată săracă căreia i-au murit părinți și a rămas cu frații ei.

5 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Care dintre ele?

| johnnny123 a răspuns:

Cred că tocmai ai descris 90% dintre serialele turcești.

| ZappyTV01 a răspuns:

Piratat vrei?

| mamaceb a răspuns:

Un serial turcesc care se potrivește cu descrierea ta este "Erkenci Kuş" (în engleză: "Early Bird"). În această poveste, Can Divit, un bărbat bogat și de succes, se îndrăgostește de Sanem, o tânără modestă care provine dintr-o familie simplă. În timp ce Sanem nu are frați rămași orfani, dinamica dintre ei se învârte în jurul diferențelor de clasă și a luptei pentru iubire în ciuda obstacolelor.

Un alt serial care ar putea fi pe gustul tău este "Kara Sevda" (în engleză: "Endless Love"). În acest serial, Kemal, un tânăr modest dintr-o familie săracă, se îndrăgostește de Nihan, o fată bogată. Deși premisa inversă decât cea menționată de tine, serialul explorează teme similare de dragoste și sacrificii sociale. Le poti vedea pe amandoua pe acest site: https://despre-seriale.org/

| HttpsZino a răspuns:

Povestea noastră?