| anonim_4396 a întrebat:

Caut un site de seriale unde pot vizona, în fine nu eu dar oricum am nevoie, American Horror Story cu subtitrare în engleză.Pe google mă deprimă rezultatele -.-'
Mulţumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| VivianneMnt a răspuns:

Http://vplay. ro/watch/vifnekwa/
Si subtitrarea se poate schimba din coltul din dreapta al ecranului, dupa inceperea serialului

| VivianneMnt a răspuns (pentru VivianneMnt):

Intre vplay. si ro nu e spatiu, dar am pus fiindca altfel nu ma lasa TPU sa raspund. Sper ca te-am ajutat :*

| UnleashedPsycho a răspuns (pentru VivianneMnt):

Nu cred că vplay funcţionează-n Spania XDD.Am uitat să menţionez asta