| lolmylolyou a întrebat:

Ce animruri cunoasteti? Dau funda la cele mai interesante animeuri!

Răspuns Câştigător
| lary1399 a răspuns:

Naruto si Naruto Shippuden, Fairy Tail, Inuyasha, Rave Master, Bleach, Inazuma Eleven, Kateikyoushi Hitman Reborn, Fullmetal alchemist, Shakugan no Shana, Soul Eater, Yu-gi-oh, Slayers, Kaleido Star, Vampire Knight, Tokyo Mew Mew, Kirarin Revolution, Magi, Kamisama hajimemashita, Ao no exorcist, Medaka Box, Yu yu hakusho, Death Note, One Piece, Beelzebub, Elfen lied, Chrono crusade, D. Gray-man. Unele le-am vazut si eu, dar de altele doar am auzit. Sper ca te-am ajutat.

4 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

Final fantasy Advent Children. Este tehnica Anime, nu?

| DianaDidi95 a răspuns:

Inceraca Hell Girl! E interesant. happy Vizionare placuta.