| alex199926 a întrebat:

Ce ati alege dintre naruto si spider man

Răspuns Câştigător
| Dash a răspuns:

Naruto 100%!
Anime-urile sunt mai tari ca desenele animate americane!

9 răspunsuri:
| Sperman a răspuns:

Naruto ca e comic si prostalau, dar e al dracu de tare. laughing

| CoolSaku a răspuns:

Naruto. De fapt dintre un anime si un desen american as alege un anime pentru ca sunt fan animeuri!

| Ododododo a răspuns:

Naruto-Kun

| AlexiaClaudia a răspuns:

Eu aleg naruto deoarece are toate genurile care mi plac foarte mult, precum:Actiune, Comedie, Arte Martiale, Shounen, Super Puteri a si mi place faptul ca naruto are si teme educative sa zic asa, precum sa nu renunti la visul tau si altele

| FlorinEX a răspuns:

My final answer is Spider-Man because is awesome! happy

| Radu_8119 a răspuns:

Eu as alege spider-man, parerea mea e ca jocul este mai frumos.

| SoraXOXO98 a răspuns:

Naruto!

| madymadymadymady_4899 a răspuns:

Naruto naruto de o mie de ori :X >>

| alex199926 explică:

Naruto