| Abandoned3 a întrebat:

Ce ati alege oricand intre un film psihologic si altul de comedie?

Răspuns Câştigător
| Esperança a răspuns:

Avand in vedere comediile din ziua de azi la care in loc sa rad, mor de plictiseala si ma ia somnul, unul psihologic.

6 răspunsuri:
| toxik a răspuns:

Comedie happy

| Klepto a răspuns:

Depinde de starea mea actuala, cand imi umbla neuronii si vreau ceva sa ma frapeze, film psihologic, cand am pofta sa rad, sa ma inveselesc si sa ma simt bine, o comedie.

| unknownk a răspuns:

Comedie,clar!

| đσхïï a răspuns:

Eu una.as alege un film psihologicthinking Mi se pare mult mai interesant.happy

| AIRIUS a răspuns:

Buna!
Eu as alege intotdeauna un film psihologic,pentru ca as avea multe de invatat,as intra un pic in mintea poate a unui specialist si binenteles,ca intr un film psihologic, sunt multe vazut si de stiu.
Deci, eu merg pe psihologic.
Numai bine!

| witchcraft a răspuns:

Psihologic! Depinde doar de gusturile fiecaruia!