| BeliebersGJB a întrebat:

Ce comedii asi putea urmari? Fundaa

5 răspunsuri:
| Diabolique a răspuns:

Monty Python and the Holy Grail (1975), Monty Python's Life of Brian (1979), Dumb & Dumber (1994), Austin Powers (seria), Harold & Kumar Go to White Castle (2004), Harold & Kumar Escape from Guantanamo Bay (2008), Rat Race (2001), EuroTrip (2004), Road Trip (2000), Boat Trip (2002), Sex Drive (2008), Sex is Zero (2002), The New Guy (2002), Accepted (2006), Role Models (2008), Superbad (2007),The Hangover (seria), Due Date (2010), Van Wilder (seria), Miss March (2009), American Pie (seria), Scary Movie (seria).
Vizionare plăcută!

| Anonymus314 a răspuns:

Cauta pe youtube:
cazaturi la greu cu oameni prosti
si is mai multe videoclipuri, cam 18, acolo razi nu gluma laughing

| Trolli a răspuns:

Bridesmaids, What's Your Number?, Horrible Bosses; Crazy, Stupid, Love., Dumb and Dumber, zoolander, Step Brothers; Yes man; Little Fuckers; Without Men.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cassanova. Nu e chiar 100% comedie, dar are si faze dragute prin el. Varianta de prin 2005 parca, nu are scene porcoase in el. In plus e si o poveste de dragoste draguta a legendarului cuceritor. Il gasesti pe net, subtitrat si il poti vedea online.

| VladuTsz a răspuns:

Pai incearca American Pie(toate) o serie de comedi pe care tias recomandao.Blue Mountain State un serial extrem de amuzant (il gasesti pe vplay).The Penguins Of Madagascar mie personal imi plac foarte mult (il gasesti pe vplay)

si cam atat imi vine acum in mintetongue
sper sa iti placabig grin