| kitzsmile a întrebat:

Ce crdetti despre filmul,, Stiu ce-ai facut asta-v", eu m-am uitat si mi se pare belea.

Răspuns Câştigător
| xloverush a răspuns:

Ieri l-am vazut.este super.actori sunt bestiali, dar cea mai tare este jennifer love in rolul lui jules.imi place foarte mult.l-a dat pe kanal d. daca vrei sa revezi cele mai bune faze intra pe youtube si scrie: i still know what you did last summer the best scenes.succes.fundita?

3 răspunsuri:
| Diabolique a răspuns:

Are potențial.
Atât actorii cât și scenaristul sunt de renume.
Filmul în general este destul de bun, chiar dacă este subapreciat (cel puțin din punctul meu de vedere).
Numai bine!

| kitzsmile explică (pentru xloverush):

Multumesc,o sa ma uit! happy

| xloverush a răspuns (pentru Diabolique):

Ieri l-am vazut.este super.actori sunt bestiali, dar cea mai tare este jennifer love in rolul lui jules.imi place foarte mult.l-a dat pe kanal d. daca vrei sa revezi cele mai bune faze intra pe youtube si scrie: i still know what you did last summer the best scenes.succes.fundita?

| NomGol a răspuns:

Da stiu si eu l-am vazut chiar ieri m-am mai uitat o data la el e supeeeeeer misto!