| AnnePlatt a întrebat:

Ce credeti despre saga Twilight?
Care este filmul/cartea voastra/preferata?

Răspuns Câştigător
| mariacris98 a răspuns:

Ador aceste carti si aceste filme. Cartea mea preferata este "Twilight Saga Breaking Dawn". Deabea astept sa apara si filmul. Din filmele aparute pana acum cel mai mult mi-a placut prima parte "Twilight Saga Amurg". Dar cred ca cel mai mult o sa-mi placa ultimul film"Twilight Saga Breaking Dawn"

6 răspunsuri:
| Summer5505 a răspuns:

Imi place...
Toate filmele sunt super, le ador
Cel mai mult mi-a placut a doua parte, New Moon.

| onlyketoops a răspuns:

Imi place cartea "Singur pe lume'" si filmul meu preferat este "8 Mile""

| bambi12313 a răspuns:

Este un film foarte frumos. Imi plac toate partile. Cel mai mult mi-a placut prima parte Twilight Amurg.

| LoveBellaLoveEdward a răspuns:

Mie imi place fffff muklt twilight si filmele si cartile.

| kate_3254 a răspuns:

Am vazut decat primul film...mi s-a parut dragut dar nu ma atras.
Eu sunt pro True Blood:X ador serialul si mai ales cartile
Pt cei care sunt fascinati de vampiri, va recomand TB!

| tina_7567 a răspuns:

Mie imi plac toate partile. Le ador:X:X:X