| protopopicitorescovici a întrebat:

Ce credeti la iubiri secrete: ca o sa se reintalneasca Stefan cu Ioana cea adevarata? Dar Damian o sa apese pe buton? Eu una nu as crede ca o sa apese...ca asta ar insemna sa se termine de tot filmul.winking. Funda...

Răspuns Câştigător
| Gamerita a răspuns:

Pai da o sa se reintalneasca.o sa faca ceva Ioana ca sa scape..si oricum pana la urma o sa isi dea seama aia ca ea nu este Ioana happy. Si nu 100% sigur nu o sa apese Damian pe buton..sigur o sa zicca :"nu stiu nu cred ca pot ca e si Iulia." sau vine politia sau madalin nu stiu sigur.da nu are cum sa apese..sau poate ca nu o sa fie bune alea.happy si e serial nu film ^^ vedem noi luni :X

6 răspunsuri:
| k1d0o a răspuns:

Nu o sa apese pentru ca sunt persoane principale in serial big grin si o sa se reintalneasca Stefan cu Ioana cea adevarata, pana la sfarsitul sezonului cand o sa fie totul bine si frumoswinking

| Ada_MTF_1996 a răspuns:

Poi Stefan cu Ioana sigur love struck, iar Demian o sa apese, dar presimt ca se va intampla ceva si Madalin ii va salva iar, sau cineva din familie va afla intr-un fel sau altu.:d nu se poate termina totul asa cu una cu doua

| KataCataLiN a răspuns:

In primul rand nu o sa apese ca se duce tot serialu si mi se pare ca radu era in casa cand damian apasa butonu si in episoadele viitoare il arata +ca chiar daca nu ar fi fost in casa nu era asa de fericit i-a murit familia FUNDA te rog este prima mea funda mdaka o dai