| Static a întrebat:

Ce credeti? Pe cine iubeste Elena din vampire diaries cu adevarat? Pe Damon sau pe Stefan? Eu nu mai stiu ce sa zic. Credeti ca Caroline il va ierta pe Tylor pana la urma? Credeti ca Caroline il place pe Tylor? Pe cine va alege, pe Tylor sau pe Matt? Credeti ca Elena va deveni vampir? Funda pentru cele mai explicite raspunsuri, si vot pentru celelalte.

Răspuns Câştigător
| claudiad a răspuns:

Pentru inceput, Elena il iubeste pe Stefan. Dar pentru ca este un serial si pentru ca Damon este indragostit de Elena, ea la randul ei va fi in viitor [ nu se stie in ce sezon] indragostita de el. Caroline cu siguranta il va ierta pe Tyler, dar il va alege pe Matt, iar elena va deveni un vampir [ dar nu acum]. In seria de carti, in a2-a la sfarsit, adica " Lupta" ea devine un vampir. Iar in a3-a este descris cum il uita pe Stefan si devine regina intunericului alaturi de Damon, dar isi va reaminti prima ei iubire si asa mai departe. Totusi eu sper sa nu o transforme acum [ in serial]. Mai tarziu vor fi alte probleme gen katherine, elijah si klaus, si sunt foarte curioasa si eu cum se va termina.

1 răspuns:
| Static explică:

Mersi ca m-ai lamurit ^.^