| illegalb0y a întrebat:

Ce desene de pe boomerang sunt transmise in limba romana? funda!:*:X

3 răspunsuri:
| xamix a răspuns:

Unele episoade cu scooby doo si familia flinstone atatea stiu eu poate or mai fi

| Raul5521 a răspuns:

Pe canalul ala sunt desene numa in maghiara si engleza

| green1apple a răspuns:

Familia Flinstone, Familia Jetson, Looney Tunes, Catelul din Pocketville, Cartoonito, Tom si Jerry, Scooby-Doo, Scooby-Doo, unde esti tu?, Duck Dodgers, Laboratorul lui Dexter, Johnny Bravo, Garfield, Aventurile ursului Yogi, Hong Kong Phooey si cam atat.