| Erzaa a întrebat:

Ce episod din naruto este in acest video la min 9:47 http://www.youtube.com/watch?v=6Y71utj5p00

6 răspunsuri:
| ryuu a răspuns:

Episodul 141

| Alina97Alìì a răspuns:

Poate urmeaza sa fie, ca nu l-am mai vazut

| BloodHidan a răspuns:

Cand Sasuke se gandea la Itachi dupa ce a aflat adevarul.

| Erzaa explică (pentru BloodHidan):

Ce adevar?

| BloodHidan a răspuns (pentru Erzaa):

Ca fratisu de fapt Itachi tinea la el.Si ca a fost nevoit sa-si omaoare familia pentru ca aceastia planuia sa atace conoha, iar Itaci s-a rugat lui Sarutobi sa-l lase pe Sasuke in viata, deoarece tinea mul la el.
Toate astea le-a aflat de la Tobi.

| BloodHidan a răspuns:

Ca fratisu de fapt Itachi tinea la el.Si ca a fost nevoit sa-si omaoare familia pentru ca aceastia planuia sa atace conoha, iar Itaci s-a rugat lui Sarutobi sa-l lase pe Sasuke in viata, deoarece tinea mul la el.
Toate astea le-a aflat de la Tobi.