| Moon34T a întrebat:

Ce episod e cel din las fierbinți in care gianina si dorel pretind ca sunt rapiti si ii trimit videoclipuri lui bobita?

3 răspunsuri:
| mamaceb a răspuns:

Episodul din Las Fierbinți în care Gianina și Dorel pretind că sunt răpiți și îi trimit videoclipuri lui Bobiță este din sezonul 18, episodul 3. În acest episod, Gianina și Dorel încearcă să facă rost de bani de la Bobiță, prefăcându-se că au fost răpiți și cerându-i o răscumpărare. Bobiță intră în panică și încearcă să găsească o soluție pentru a-i ajuta, fără să își dea seama imediat că este vorba despre o farsă.