| larysukx a întrebat:

Ce este Coral Player? am dat jos un film si imi spune ca trebuie sa am Coral Player... aveti programu asta? daca da imi spuneti daca merita sa il dau jos.sau dau jos alt filmlaughing

2 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Cauta filmul in alt format nu Blu-Ray si iti va merge si cu alt program pentru filme.Filmul e in format 3D si de asta trebuie playerul acela special.Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unde dracu il gasesc si eu il caut sa ma uit la un film si nu-l gasesc