| Mary571 a întrebat:

Ce este the vampire diaries? Cei care v-ati uiat despre ce este, care sunt personajele?

Răspuns Câştigător
| Tinnaa23 a răspuns:

The vampire diaries este un serial aventura, romantic, plin de mistere..in care este prezentata viata unor vampiri de la 1800...pana in prezent. Personajele principale sunt Stefan, Elena si Damon. Prima data Stefan se indragosteste de Elena, insa o va pierde imediat cum aceasta se transforma in vampir la sfarsitul sezonului 3 inceputul sezonului 4, atunci cand Damon ii preia locul in viata Elenei. In acest serial sunt 5 sezoane pana acum si este anuntat si sezonul al 6-lea.
Alte personaje : Caroline(prietena cu Elena, va ajunge cea mai buna prietena a lui Stefan), Bonnie(este vrajitoare), Matt(fostul iubit al Elenei), Jeremy(fratele Elenei), Jenna(matusa lui Jeremy si a Elenei).
Sper ca te-am ajutat big grin

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este un serial cu vampiri.
Nimic interesant.