| MaeRiAh a întrebat:

Ce fel de anime va plac...si de ce? fundita

Răspuns Câştigător
| iPetraAnime a răspuns:

Sunt tipuri si tipuri de anime-uri.Frumos este cand sunt 2 personaje care lupta pana la sfarsitul seriei ca sa fie impreuna.asta e chiar tare.si atunci simti ca ar fi minunat sa fie adevarat animeul, sau sa traiesti tu in universul lui...nu stiu.important mai e sa nu fie chiar prea multa fictiune( ma refer exagerata.ca asa imi plac si mie cele cu fictiune pentru ca asta le face mai interesante).
Nu in ultimul rand, sa fie si bine desenate personajele, ca am gasit animeuri cu personaje naspa.ce sa zic.hidoase( in sensul ca sa zicem ca e un baiat de la liceu- deci un anime fara fictiune ca sa zici ca i-au facut aripile aiurea sau coada.etc- are nasul neconturat, chipul stramb, felul cum ii stau urechilelaughinglaughingzic si eu.)

7 răspunsuri:
| emma_7432 a răspuns:

Hei, imi place la nebunie naruto. de ce? pentru ca are multa multa actiune, sa zicem drama, si mai e presarat cu comedia. In rest imi place si hell girl, e super emotionanat, este despre o fetita super dulce care da papusi facute din bete oamenilor care urasc pe cineva, daca persoana respectiva desface fundita rosie care este legata de gatul papusii, atunci persoana pe care o uraste se va duce in iad, odata cu persoana care a descfacut fundita. love strucklove struck:X

| katieXD a răspuns:

Kaleido star( il adoram de mica) detectiv conan( e foarte interesant si inveti multe chestii daca vrei sa urmezi ceva gen detectiv) one piece( e amuzanthee hee) vampire knight death note si muuuuulte XD>big grin

| SuperNovaaaaa a răspuns:

Imi plac matzele sa le trag de coadalaughingiepurashii ca sunt pufosibatting eyelashes.si.*stau pe ganduri*ahaa.cainii mari dar nu stiu de ce. funda?big grin

| EzoPunctt20 a răspuns:

Imi place foarte mult Naruto, cred ca serialul subliniaza anumite aspecte din viata reala foarte importante de care oamenii nu mai tin cont. Deci consider ca si invat ceva, nu e doar asa ca sa aiba multe vizualizari. Parerea mea!

| dan_5279 a răspuns:

Mie imi plac caini pentru ca sunt mereu prietenosi

| Nico_4592 a răspuns:

Broscutele testoase :X sunt absolute nu lasa par nu road papucii nu latra/miauna ale mele fac sporturi extreme se arunca de pe masa laughing)

| katieXD a răspuns:

Bah...BiscuiteDeCiocolata...rolling on the floor a zis anime care sunt complet diferite de animale