| supermarketuldefilme a întrebat:

Ce fel de filme preferati: cele despre viata personala sau profesionala a personajelor?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un film usor care imbina frumos ambele notiuni e The Proposal cu Sandra Bullock si Ryan Reynolds. big grin
Un alt exemplu ceva mai complex ar putea fi The Girl With The Dragon Tatoo(2011). Nici acolo n-a fost o delimitare precisa intre viata profesionala si personala.

Acum eu nu pot sa zic ca prefer o anumita categorie, dar de regula nu prea am vazut filme care sa se axeze strict pe o categorie din cele doua mentionate, ori poate n-am realizat asta ca fiind un lucru semnificativ.

Mai bine ai putea da dumneata niste exemple mai concrete. Eu nu prea am o viziune clara.

| KateMiddleton a răspuns:

Filmele despre viata personala imi plac mai mult.