| BlackRainbow a întrebat:

Ce film, bun de vazut, imi recomandati? happy [ fara comedii.]

Răspuns Câştigător
| Claudio a răspuns:

Hachiko A Dogs Story este o drama despre viata unui caine care isi asteapta stapanul in gara timp de 9 ani dupa ce el moare...

8 răspunsuri:
| Oxanna a răspuns:

If only, p. s. I love you...

| Someonelikeyou a răspuns:

Mean girlshappy

| Ingerasull99 a răspuns:

Fracture

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai mie imi place cel mai mult 17again

| Letmehelpyou a răspuns:

Un film care merita vazut este Inception. L-am vazut 3d si chiar are continut filmul. Nu e comedie ci din contra, iti da putin de gandit. E interesant si sunt sigura ca te va prinde din prima. Nu-ti voi spune despre ce este vorba, ci doar ca Inception inseamna Inceput.

Vizionare placuta.

| Ionutsu a răspuns:

Inceptable

| Andragos a răspuns:

Bravehearthappywinking

| Amfetamina_7862 a răspuns:

Batman-The dark knight.